Запчастини Chery M11 - Чері М11

Седан Chery М11 і хетчбек Chery М12- автомобілі, які втілюють в собі технології нового покоління. Молодіжні, сучасні, надійні- вони відкривають насправді комфортний шлях до насолоди життям.

Динамічність їзди забезпечує енергійний 1,6- літровий агрегат. Удосконалена 5-ти ступенева механічна трансмісія встановлює сучасні стандарти в роботі двигуна.
Автомобіль Chery М 11 (12) комплектується мотором Acteco, який розроблений компанією Chery і австрійської інжинірингової фірмою AVL. Фахівці володіють великим досвідом в питанні удосконалення технологій приводу. Технічна сторона Chery М 11 (12): ззаду - багатоважільна конструкція, "Макферсон"- попереду.

 
Великий багажний відсік Chery E 5 готовий розмістити вантаж об'ємом 500 літрів.

Витрата пального (палива) на 100 км .:

• Міський стиль їзди:   8,9 л.
• Їзда за містом:           5,2 л.
• Змішаний стиль їзди: 6,5 л.


У базовому оснащенні Chery М 11 (12) обладнаний антиблокувальною системою, електропакетом, фронтальними подушками безпеки, кондиціонером, програвачем для СД-дисків, підігрівом заднього скла, системою кріплення сидіння для дитини, системою розподілу гальмівних зусиль,.

Запорізький автоскладальний завод в 2008 році приступив до випуску автомобілів Chery М11 і Chery М12. Українські водії змогли випробувати переваги від їзди на новому Chery в 2008 році.

За межами України Chery М11 і Chery М12 можна зустріти під назвою Chery А3.
 

Новини

 

Запчастини Chery M11 - Чері М11