Запчастини Chery Amulet (A15) - Чері Амулет

Автомобіль Chery Amulet A15 - приземистий ліфтбек класу «В». Вперше Chery Amulet A15 з'явився на дорогах України в 2006 році. З тих пір пройшов кілька етапів модернізації та оновлення. Дебют рестайлінгової версії моделі Chery Amulet A15 відбувся в 2011 році. Ліфтбек демонструє достатню маневреність на міських дорогах, відрізняється привабливою вартістю.


На перші моделі Chery Amulet встановлювався бензиновий 8-клапанний мотор SQR-480 об'ємом 1,6 л, який демонструє потужність 94 к.с. Двигун створений на базі мотора форда серії CVH. Показники викидів CO2 відповідають екологічним стандартам наявності шкідливих речовин в автомобільних вихлопах Euro-3. В експлуатації надійний. В основі п'ятиступінчастої механічної коробки передач - КП Volkswagen з іншим картером зчеплення і передавальними числами. Ходова частина складається з передньої підвіски Макферсон з пружинами і задньої- напівзалежної пружинної.


Об'єм багажного відсіку вміщує 420 літрів.


Витрати АІ-92 на 100 км. :


• Режим місто:      11,0 л.
• Заміський режим: 7,2 л.
• Режим змішаний: 8,5 л.


Базова версія автомобіля комплектується кондиціонером, гідропідсилювачем керма, фарами протитуманними, аудіопідготовкою.
Українські автолюбителі стали власниками перших Chery Amulet A15 в 2006 році.


Автомобілісти інших країн знають Chery Amulet як: Chery Flagcloud, Chery Cowin, Chery Qiyun.

Новини

 

Запчастини Chery Amulet (A15) - Чері Амулет