Запчастини BYD - БІД

Запчасти BYD
Запчасти BYD F3
Byd F3  оснащений 1.6-літровим бензиновим двигуном і 5-ступінчастою  механічною коробкою передач. У серійне оснащення входить шкіряний...
Запчасти BYD

Корпорація BYD (в перекладі «сам збудуй свою мрію») займається поставками запчастин до іномарок, а також випускає повноцінні моделі на китайському ринку і має власне виробництво на території Китаю. Запчастини byd відрізняються високою якістю, зносостійкістю, екологічністю і наявністю необхідних сертифікатів. Виробництво не відразу зросла, починалося все досить просто з продажу акумуляторних батарей для моб. телефонів, а надалі компанія розвивалася, поступово завойовуючи автомобільний ринок. На сьогоднішній день, товари BYD відомі не тільки в Китаї, а й в усьому світі.

Самим істотним внеском став седан BYD F3, випущений в 2005 році, який зміг досягти оптимальних характеристик і не в чому не поступається, як технічно, так і зовні, провідним виробникам. Його значною перевагою була невисока вартість, щодо брендових моделей, тим самим було викликано підвищену увагу. Бензиновий двигун машини на 1.6 л., має п'ятиступеневу механізовану коробку передач. Легко регулюється положення сидіння, дозволяючи за кілька секунд привести його в необхідне положення, збільшивши або зменшивши відстань. Ця модель є еталоном автомобіля бюджетного класу, оптимально підходить для використання в міських умовах.

Компанія реалізує свою продукцію також в Росії і країнах СНД. У 2006 був представлений BYD F3 Electric, вразив своєю ергономічністю. Тому, купуючи запчастини byd, що Ви отримуєте якісні та практичні у використанні комплектуючі за прийнятну вартість, всі деталі мають гарантію якості і відповідають світовим вимогам.

Новини